Inc. feat. hau_mikael oraz WARSOULove R'N'B: Maceo & Raq

Bracia Andrew i Daniel Aged promować będą swój debiutancki album "No World", który ukazał się nakładem prestiżowej wytwórni 4AD. Materiał na pierwszy longplay muzycy zarejestrowali zimą 2011 roku, jego premiera miała natomiast miejsce 18 lutego. Za inspirację na tym krążku posłużyła im wielka miłość do R&B i soulu, a w swoich nagraniach nawiązują do klasyków gatunku - Prince'a i D’Angelo. Polska publiczność będzie miała możliwość zobaczenia tego niezwykłego duetu zaraz po światowym, doskonale przyjętym debiucie!

Brzmienie:

inc. - the place


inc. - 5 days

 

Support:

Hau_Mikael (czyt. hał-mikael) - to klasyczne połączenie: producent – wokal. Duet reprezentuje brzmienie muzyki ze żródeł soulu i elektroniki. Pochodzący ze Skierniewic - Hau ma na swoim koncie przychylnie przyjęty ambientowy album pt. „Honey” (Eta Label) wydany pod nazwą Noiko. Mikael (wokal) jest kielczaninem, ale swoją prawdziwą muzyczną przygodę rozpoczął pięć lat temu przeprowadzając się do Warszawy. Tam zaczął rozwijać się w wielu projektach: chórze, chórkach, zespołach, „poszukując siebie” i ewoluując jako artysta i współtwórca muzyki.

Artyści poznali się ponad dwa lata temu via internet, a dalsza współpraca potoczyła się naturalnie. Szczere działanie i pasja sprawiły, że zaczął tworzyć się autorski materiał. Projekt jest gotowy, by zmierzyć się z polskim rynkiem muzycznym i dostarczyć unikatowej porcji muzyki - zwłaszcza na żywo, gdzie energię podsyci dodatkowo perkusja (Ad) i bas (Dany).Ich Ep-ka nosi tytuł „Fly” (2012) i zawiera 5 kawałków, w tym „Back to the game” i „Good Vibe”. Oba utwory znalazły się na nowym wydawnictwie niezależnej wytwórni U KNOW ME, zwiastunie debiutu hau_mikael na scenie muzycznej w roku 2012.

12.04 Basen/Warszawa
bilety: 49pln (przedsprzedaż)/ 60pln (w dniu koncertu)
miejsca sprzedaży: muno.pl, eventim.pl, ebilet.pl


AFTERPARTY:

Warsoulove R'N'B - czyli after w klimatach R'N'B : Maceo Wyro & Raq