WARSOUL SESSIONS x BARKA: BWOY DE BHAJAN (SoundESC, Kopenhaga)

W sierpniu nie zwalniamy tempa i znów mamy znakomitych gości! Pierwszy jest sensacyjnym odkryciem z Danii, a drugi jednym z najlepszych dj'ów i producentów w Polsce. Warsoul Sessions znowu w natarciu!

BWOY DE BHAJAN:
W ostatnich kilku latach uwagę świata zwróciło kilku młodych artystów z duńskiej sceny beatowej, którzy odznaczają się własnym niepowtarzalnym stylem. Jednym z nich jest 19to-letni producent Soren Thygesen, znany także jako Bwoy De Bhajan. Jego utwory pojawiły się na kilku międzynarodowych kompilacjach; ma też na swoim koncie sporo znakomitych remixów, m.in. dla takich artystów jak Okapii, Nanna.B, czy Felix De Luca. W maju ukazała się debiutancka ep'ka Bwoy'a, zatytułowana "2032", zawierająca niezwykle dojrzałe jak na nastolatka, fantastycznie zaaranżowane i wyprodukowane muzyczne przestrzenie. Niezwykle nam miło, że po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić go do Polski!. Pierwszą epkę "2032", którą możecie pobrać za darmo pod adresem:

http://soundesc.bandcamp.com/music
https://soundcloud.com/bwoydebhajan
http://soundesc.com/about/bwoy-de-bhajan/

DANIEL DRUMZ:
doświadczony turntablista, parkietowy weteran i utalentowany producent pochodzący z Krakowa. Jest między innymi autorem wydawanych mikstejpów "Electric Relaxation" w postaci podcastów radiowych. Pod koniec zeszłego roku, nakładem wytwórni U Know Me Records, ukazała się EPka "Sleepless State Of Mind" .


http://danieldrumz.com/
https://www.facebook.com/danieldrumz?fref=ts

MACEO WYRO:
Stolicę dumnie reprezentuje jak zwykle Maceo Wyro, weteran polskiego klabingu, który nigdy nie spoczął na laurach i wciąż trzyma rękę na pulsie najnowszych trendów, konsekwentnie je wyprzedzając. Trap, juke, footwork, post garage nu beats, hip hop, soul, r'n'b & more!


https://soundcloud.com/dworak/digital-meditation-64-by-maceo
http://www.mixcloud.com/lineout/lineoutpl-podcast53-maceo-wyro/
http://www.mixcloud.com/RadioAsfalt/radio-asfalt-podcast-8-maceo-wyro/

Więcej informacji znajdziecie na FB.