WARSOUL x WEBOOGIE presents: DJ PAYPAL (LUCKY ME, USA) GENYS (WEBOOGIE, DE)

W ubiegłym miesiącu Sarah Farina i mc Nu'zia rozgrzały do czerwoności parkiet Powiększenia. W Berlinie znane są głównie z cyklicznych balang ekipy WEBOOGIE, znanych z prezentacji najświeższych brzmień z półki Bass Music. Możecie zapoznać się szerzej, sprawdzając ich WEEMIXY: https://soundcloud.com/weboogie

WARSOUL x WEBOOGIE presents:

DJ PAYPAL (LUCKY ME/Mall Music Inc, USA)
GENYS (WEBOOGIE, DE)
MACEO (WARSOUL, PL)

22.06.2013 BARKA, godz. 21:00

Chłopaki już nie mogą się doczekać, żeby zarazić swoimi klimatami Warszawę, dlatego też na swój pierwszy gościnny występ w Warszawie postanowili przywieźć ze sobą bardzo specjalnego gościa i przyjaciela ze Stanów, DJ'a PAYPALA!

DJ PAYPAL grał swojego pierwszego europejskiego gig'a urodzinach WEBOOGIE, gdzie zmiażdżył publicznoś swoją cudowną i tajemniczą mieszanką ROLLER-JUKE'a, TURBO-SOUL'u, SEACRUNK'a, GHETTO-DISCO i TRILLED OUT R&B. #mallmusic #tomcrew #dj mastercard #djboydrama i #mollywood crew kręcą na niego hype już od 2012 roku, a kiedy Machinedrum zagrał kilka kawałków Paypal'a w Boiler Roomie w listopadzie, sprawy na dobre się rozkręciły. Ogromnego wsparcia udzielili mu tak renomowani artyści, jak Dj Rashad & Spinn, czy Clicks & Whistles. A jeszcze w tym roku ukaże się jego debiutacka ep-ka dla kultowej oficyny LUCKY ME, dla której nagrywają m.in. Rustie, Hudson Mohawke, Lunice, Machinedrum, Obey City i Baauer. Produkcje i sety Paypal'a są jak przejażdżka rollercoasterem przez klub na koktajlu z szampana, purple haze, molly i dirthy south'owego syropu na kaszel. Jego styl unikalny styl cięcia i wykręcania bitów wpuszcza świeże powietrze do soundsystemów przeładowanych edm'em zza Oceanu. SO MUCH FUN.

WEBOOGIE MIX
MEGAHIT
LUCKY ME x RINSE FM MIX

GENYS: Właściciel Lowvibe Records, promotor i producent z 15toletnim doświadczeniem. Wraz z Vaiperem Despotinem i Justasem Freshem współtworzył progresywną scenę nu-beatową na Litwie. Nazywany pieszczotliwe Baltic Banger'em Genys jest dziś rezydentem WEBOOGIE i ekspertem w dziedzinie Smooth Soulful Fruity R&B infused Bass music oraz brzmienia, które WEBOOGIE nazywa BoogieTrap'em.

Najnowszy mix dla Lithuanian Radio
Warm-Up mix dla WEBOOGIE

Za rozruszanie silników BarKi odpowiedzialny będzie gospodarz Warsoul Sessions: Maceo Wyro. Międzynarodowe trio z pewnością dostarczy rejs pełen dzikich pląsów.

Tradycją imprez WEBOOGIE jest też wyjątkowa pizza, którą przez całą noc serwuje szef ekipy, Tiny Tim. Oczywiście pysznej pizzy Tima nie zabraknie i na Barce!